WIRTUALNY KLUB MODELARZY RC

dla tych, dla ktorych modelarstwo to zabawa
Teraz jest sobota, 20 lipca 2024, 20:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


WIRTUALNY KLUB MODELARZY RC - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „WIRTUALNY KLUB MODELARZY RC” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „WIRTUALNY KLUB MODELARZY RC”. „WIRTUALNY KLUB MODELARZY RC” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „WIRTUALNY KLUB MODELARZY RC” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „WIRTUALNY KLUB MODELARZY RC” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „WIRTUALNY KLUB MODELARZY RC” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.018s | 8 Queries | GZIP : On ]